نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود بازی ایرانی نبرد آذرخش برای PC

آذَرخش یا رعد و برق (که با نام‌های صاعقه، الماسک،اَبرَنجک، یا آتشه نیز شناخته می‌شود)[۱] گونه‌ای تخلیهالکتریکی است که در اثر الکتریسیته ایستا میان دو ابر یا ابر و زمین ایجاد می‌شود. هرچند آذرخش اشاره به درخشش الکتریکی ست که میان ابر و زمین است. چه، درخشش الکتریکی میان دو ابر در واقع دِرَخش یا رَخش یا همان برق نام دارد.

در اثر برخورد ذرات آب یک جبهه هوای گرم به ذرات یخیک جبهه هوای سرد، الکتریسیته ساکن بوجود می‌آید که نسبت به زمین
آذرش دکور فعالیت خود را در دهه ی هشتاد در زمینه طراحی دکوراسیون های داخلی و فروش متریال های مورد نیاز آغاز کرد. این مجموعه نماینده فروش معتبر ترین برندهای پارکت لمینت ، کاغذ دیواری، سقف های کشسان و ...می باشد. 

برخی از خدمات آذرخش دکور :
نصب و اجرای انواع پارکت لمینت
نصب و اجرای کفپوش
فروش و نصب پارکت 
فروش و نصب کاغذ دیواری 
طراحی نصب و فروش کابینت
طراحی و اجرای انواع آیینه های دکوراتیو
فروش و نصب درب های ضد سرقت
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت سفار
Battle for Terra 2007,BluRay,x265 HEVC,بلوری,حجم کم,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007 720p,دانلود انیمیشن نبرد سیاره ترا Battle for Terra 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Battle for Terra 2007 1080p,زبان اصلی,علمی تخیلی,نبرد برای سیاره ترا,
ادامه مطلب
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
پارکت لمینت یکی از بهترین پوشش های کف برای منازل و محیط های اداری که جلوه و نمای بسیار متفاوت و زیبایی دارد. مجموعه آذرخش دکور وارد کننده و پخش کننده انواع کفپوش های پارکت لمینت لمینت ترکیه ای ، ایرانی و آلمانی ، کفپوش های پی وی سی ، انواع کاغذ دیواری و سایر تجهیزات طراحی داخلی منزل مفتخر است که محصولات مورد نیاز را با کمترین قیمت ممکن در بازار برای شما عزیزان عرضه کند. 

برخی از معتبر ترین برندهای موجود در این فروشگاه اینترنتی 

پارکت لمی
گروه آذرخش دکور مجموعه ای فعال در حوزه ی طراحی داخلی و عامل فروش برترین برندهای تولید کننده متریال مورد نیاز در بازسازی ساختمان است. این مجموعه نمایندگی فروش برندهای پارکت لمینت مانند : پارکت های انزو، فرست وود، زدفور ، آرتا ،‌ویکتوریا فلور و ... می باشد. 

تمامی پارکت لمینت های عرضه شده توسط این مجموعه دارای ۱۰ سال گارانتی نصب می باشند و توسط تیم مجرب شرکت آذرخش دکور به صورت رایگان نصب و اجرا می گردند.

برای سفارش و خرید لمینت ، کفپوش های پ
BluRay,Justice League: Throne of Atlantis 2015,x265 HEVC,بتمن,دانلود Justice League: Throne of Atlantis 2015 720p,دانلود انیمیشن لیگ عدالت نبرد آتلانتیس 2015,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Justice League: Throne of Atlantis 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Justice League: Throne of Atlantis 2015 1080p,سوپرمن,کیفیت بلوری,گروه عدالت: نبرد آتلانتیس,
ادامه مطلب
Dragon Ball Z - Battle of Gods 2013,دانلود انیمیشن Dragon Ball Z 2013,دانلود انیمیشن Dragon Ball Z: Battle Of The Gods 2013,دانلود انیمیشن رقص اژدها؛ نبرد خدایان,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Dragon Ball Z: Battle of Gods 2013,دانلود کارتونDragon Ball Z: Battle of Gods 2013 720p,دانلود مستقیم انیمیشن Dragon Ball Z Battle of Gods 1080p,رقص اژدها,لینک مستقیم,نبرد خدایان,
ادامه مطلب
پارکت لمینت یکی از بهترین پوشش های کف برای منازل و محیط های اداری که جلوه و نمای بسیار متفاوت و زیبایی دارد. مجموعه آذرخش دکور وارد کننده و پخش کننده انواع کفپوش های پارکت لمینت لمینت ترکیه ای ، ایرانی و آلمانی ، کفپوش های پی وی سی ، انواع کاغذ دیواری و سایر تجهیزات طراحی داخلی منزل مفتخر است که محصولات مورد نیاز را با کمترین قیمت ممکن در بازار برای شما عزیزان عرضه کند. 

برخی از معتبر ترین برندهای موجود در این فروشگاه اینترنتی 

پارکت لمی
 یا تفکر به تفکر یا حس به حس
خلاصه نبرد در واقع تقابل دو نفر با هم یا دو تفکر متضاد هست که میتونه
نشات گرفته از یک اتفاق کوچیک باشه یا حسی ناخوشایند ولی باید به قلب نبرد
رفت وحس کرد که واقعا اون دو متضاد قلبا قادر به نبرد هستند یا در ظاهر
کودکانه به خاطر غرور کاذب اینکار رو میکنن وچه شیرین هستند متفکرانی که به
واقعیت ان پی برده و واقف شوند عشقی عمیق وجود داره که میشه با کمی درایت
جمع کرد ودوباره ساخت که چه زیباست ساختنی که دوباره باشه ومیتون
دانلود فیلم میدوی 2019 Midway
ژانر : اکشن | درام | تاریخی
محصول : 2019 آمریکا
کارگردان : Roland Emmerich
بازیگران : Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson
خلاصه داستان : این فیلم داستان نبرد دریایی میدوی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در دهه‌ی چهل میلادی اتفاق افتاد و طی آن یک نبرد دریایی سرنوشت‌ساز و بسیار بزرگ بین ارتش آمریکا با امپراتوری ژاپن را شاهد بودیم. این نبرد دریایی حدود سه روز طول کشید که در طول آن حدود سه هزار نفر از نظامیان ژاپنی و حدود سیصد نف
دانلود کتاب نبرد
بروج – جلد اول کتاب نبرد منتشر شد
کتاب نبرد نوشته سید مهدی مجتهد سیستانی، کتابی متفاوت در نقد جریان احمد الحسن است. این کتاب مناظره ای آشکار و علمی با این جریان بوده و پاسخ انحرافات آنان به خوبی داده شده است.

دانلود کتاب
دانلود بازی battlefield 2 برای کامپیوتر
میدان نبرد 2 به انگلیسی:battlefield 2 یک بازی 
 ویدیویی در سبک تیرندازی اوّل شخص است که 
توسته الکترونیک آرتس ساخته شد.میدان نبرد 2
برای مایکرو سافت ویندوز منتشر شده است.
در بازی میدان نبرد 2 شما می توانید در هلی کوبتر
سوار بشوید و شلیک کنید و در ماشین هم 
می توانید رانندگی بکنیدو پشت و جلوی ماشین 
ها هم می با تفنگ شلیک کنید.در میدان نبرد 2
شما می توانید،چند نفره بازی کنید.بازی میدان نبرد 2 بازی اکشن و فوق العاده هیجا

"نبردی که اسلام آغاز کرد، نه نخستین نبرد است  نه آخرین نبرد؛  هرکس در هرجا و هرگاه که برای عدالت رودرروی ستم برخیزد، در این جهاد بزرگی که از آغاز تاریخ انسان آغاز شده است و همواره در همه نسلها و همه عصرها شعله ور بوده و خواهد بود شرکت کرده و به گفته امام صادق : با حسین در عاشورا و در کربلا شمشیر زده است! "
علی شریعتی م آ  ۱۹ - حسین وارث آدم 
این بازی شما را به یک جنگ گروهی ماشین به ماشین دعوت می کند و از شما می خواهد تا تمام توان خود را برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید.
 ماشین های موجود در بازی ، دارای موشک ها و گلوله هایی هستند که بر روی هر کدام از ماشین ها نصب شده است و کاربر درحال بازی و در طول مراحل باید به سمت ماشین های دیگر حمله ور شود و با شلیک های پیاپی گلوله ها ، بتواند آن ها را نابود سازد و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.
ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
یعقوب بن شعیب گوید شنیدم حضرت صادق ع میعرمود رسولخدا ص فرمود است همانا در بدن ادمیزاد سیصدو شصت رگ است که یکصدو هشتاد رگ از انها مبجنبد وبکصدووهشتادرگ دیگرش ساکن است پس اگر یکی از رگهای جنبنده ساکن شود  ادمبزاد خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد و رسولخداص چنان بود که چون بامداد مبکرد سیصدو شصت بار میعرمود والحمد لله ربالعلمبن کثیراعلی کل حال و چون شام میکردمانند انرامی
کفپوش پارکت لمینت بخریم یا سرامیک ؟ یکی از انتخاب های ما برای پوشش کف اتاق ها در منازل مسکونی و اداره جات سرامیک بوده است که سالیان سال در بسیاری از ساختمان ها استفاده از آن را تجربه کرده ایم. این پوشش عمر نسبتا خوبی دارد و سطح آن به راحتی نظافت می شود . همچنین قیمت آن چندان بالا نبوده و مناسب است. کفپوش دیگری که ظاهری نسبتا لاکچری و طراحی طبیعی و گرم دارد پارکت لمینت ها هستند . این کفپوش ها نسبتا قیمت بالاتری داشته اما قابلیت ها و مزایای بی شما
?? آغاز سرور هفتاد و هشت نبرد جهانی??سرور 78 نبرد جهانی کار خود را از روز دوشنبه 26 اسفندماه 1398 آغاز خواهد کرد.در این سرور همه بازیکنان #عصرپادشاهان از کلیه زبان‌ها می‌‌توانند شرکت کنند.در این سرور چهار نوع نیروی نظامی جدید حضور خواهند داشت.مشخصات این سرور به شرح زیر می‌باشد:سرور هفتاد و هشت نبرد جهانی w78.kingsera.irنوع?? سرور سوپر اکسپرس ( 60 روزه )پوسته?? قابل انتخاب ( فلات ایران و قرون وسطی )تاریخ شروع?? دوشنبه 1398/12/26 ساعت 16:00 ??همین الان ثبت نام کنید
این مجموعه از
سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ توسط نویسنده آمریکایی به نام ریک ریوردن نوشته شده است. ریک
ریوردن تاکنون یک مجموعه کتاب پنج جلدی فرعی با نام قهرمانان المپ که ادامه ی پنج
گانه پرسی جکسون و خدایان یونان است نیز منتشر کرده است. که در همین سایت می
توانید دانلود کنید. جلد اول این پنج گانه تحت عنوان (دزد آذرخش)، جلد دوم با
عنوان (دریای هیولاها)،جلدهای سوم با عنوان (نفرین تیتان) ، جلد چهارم با عنوان
(نبرد هزارتو) و جلد پنجم با عنوان (آخرین المپی) با ترجم

در اینجا شما میتوانید نسخه مود بازی نبرد کشتیها WarShip Battle از شرکت JoYsitY را برای گوشیهای اندروید دانلود کنید. در این نسخه موجودی سکه ها هک شده و شما میتوانید تمامی کشتی ها را خریداری نمایید.حجم فایل:96mbراهنمای دانلود آسان : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) دو صفحه ی تب
دانلود سریال vikings  با لینک مستقیم و رایگان
نام سریال: Vikingsژانر: اکشن، درام، تاریخیسازندگان: Michael Hirstستارگان: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgårdسالهای پخش: ۲۰۱۳–امتیاز: ۸٫۶ از ۱۰شبکه پخش کننده: Historyپخش: پنجشنبه ها (۴۵ دقیقه)کیفیت: BluRayاطلاعات بیشتر: کلیک کنیدخلاصه داستان: داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را
ساعات کار همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23.30 شببرای دیدن منوی غذا های فست فودی عکس را لمس نمایید.
پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چهارصد دستگاه،پیتزا فروشی خوب پرستار،فست فود
پیامبراکرم(ص) علاوه بر اینکه در جنگها شرکت می کرد؛ در سخت ترین لحظات جنگ پناهگاه
اصحاب خویش بوده است چنانکه از امیرالمومنین علی (ع) نقل شده که می فرماید: «وقتی
که جنگ و نبرد شدت میگرفت و نبرد تن به تن آغاز می شد به رسول خدا(ص) پناه می بردیم
و در این هنگام هیچ کدام از ما از او نزدیک تر به دشمن نبود.»بیهقی، ابوبکر
احمد بن حسین، دلائل النبوه، تحقیق عبدالمعطی قلعجی، بیروت، دارالکتب العلمیه،
1405ق، چاپ اول، ج3 ص69-70.
ساعات کار همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23.30 شببرای دیدن منوی غذا های فست فودی عکس را لمس نمایید.
پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چهارصد دستگاه،پیتزا فروشی خوب پرستار،فست فود
یاهو

چیزی حدود هفت ساله که زندگی برای من صحنه نبرد دائمه. نبرد بین بودن و نبودن. اولش نمیدونستم جنگی آغاز شده. اضطرابی به جانم چنبره زده بود و قرار رو ازم ربوده بود. هرچیز که من رو یک جا نگه میداشت متلاشی کرد. توان دوست داشتن یار و قرار گرفتن کنارش رو از دست داده بودم. اولین چیزی بود که از دست دادم. بعد ایمانم. بعد معنایی که از زندگی خودم می فهمیدم؛ تحصیل و به دست آوردن موقعیت اجتماعی و ... . 
من موندم خالی خالی. 

دانلود پاورپوینت نبرد نهاوند
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد نهاوند در 15 اسلاید
جنگ نهاوند ، در روز پنجم ربیع zwnj;الاول سال بیست ویکم هجری، برابر با ۲۵ بهمن ۲۰ خورشیدی و ۱۴ فوریه سال ۶۴۲ میلادی بین سپاه ایران و اعراب در حمله اعراب به ایران در نزدیکی نهاوند که در منطقه zwnj;ای کوهستانی واقع شده، اتفاق افتاد. جنگ نهاوند که اعراب آن را فتح zwnj;الفتوح نامیدند یکی ...
دریافت فایل
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد نهاوند در 15 اسلاید ... www.negarsell.ir › 2
از تاریکی نمی‌هراسی، این شبحِ ظلمت است که چنگ می‌اندازد به قلبت. چه سود از دیده فروبستن‌ها به گاهی که هرم نفس‌های ابلیس پشت گوشت دمیده و سایه‌ها به زیر پوستت خزیده‌اند؟ وحشتِ ندیدن و به دام افتادن بیشتر است؛ نگاه کن، دستی بر گلویت می‌ساید و راه فراری نیست. این تویی و تاریکیِ دنیا... و جز خیال خوابی سبک که فراگیردت، چه رویایی را می‌شود پرورد، وقتی که وحشتِ دیدن و به دام افتادن نیز، کم از اسارتی کور ندارد...؟ 

زورم به خودم نرسید با اینکه سرم درد می کرد و مجبور شدم قرص بخورم ولی خوابم نبرد که نبرد.از اونجایی ام که در طالع من نوشتند این هیچ وقت حال درس خواندن نداشته باشد.گفتم چی کار کنم چی کار نکنم که در سکوتی محض که بجز صدای بال زدن انواع حشرات و پروانه ها و همچنین صدای کشیدن قلمم روی کاغذ هیچ صدای دیگه ای نمی اومد؛ دومین چهره در طول عمرم رو نصفه نیمه کشیدم.
دانلود FROM THE SEA 2.0.4 بازی نبرد دریایی برای اندروید
FROM THE SEA یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی FROM THE SEA می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در جزایر Spratly ناوگان خود را هدایت کنید. سلاح های پیشرفته هسته ای کره شمالی را متوقف کنید. در جنگ با تروریسم به پیروزی برسید. از زمین و آسمان به نفع خود استفاده کنید و در میدان جنگ به نبرد با دشمنان بپردازید. هواپیما و سلاح های خود را بچرخانید و هدف خود را نشانه بگیرید. شما باید ...

روح‌الله مهرجو ‪-‬ اگرچه دنیای امروز از وسائل ارتباط جمعی در راستای
تامین منافع خود به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بهره
می‌برد و اگر از جنگ فرهنگی سخن می‌گوییم، ابزار اصلی آن دنیای ارتباطات
است، می‌توان به نکته‌ای جدید نیز اشاره کرد؛ به عبارت دیگر حوزه ارتباطات و
اطلاع رسانی اگر در یک نبرد وسیله است اما به خودی خود یک عرصه نبرد مستقل
و جداگانه نیز به حساب می‌آید. در اصل اگرچه ارتباطات جزئی از جنگ‌های بین
فرهنگ و تم
«نبرد بی‌برنده» را دریابید!افتخار آشنایی من با استاد علی‌اکبر مظاهری، به دوازده سالی می‌رسد؛ تقریبا از زمانی که خواستم زندگی‌ام را با همسرم به اشتراک بگذارم. در طول دوران این زندگی مشترک، همواره از تجربه‌ها و راهنمایی ایشان بهره برده‌ام.یکبار به استاد گفتم:از میان آثارتان یکی برای من خیلی جذاب و دلرباست. البته همه کتاب هایتان مفیدند، اما «نبرد بی‌برنده» چیز دیگری است.گفتم که شاید چون من ازدواج کرده‌ام و دیگر «جوانان و انتخاب همسر» و
دانلود بازی کامپیوتری
بازی نبرد گیاهان با زامبی ها
Plants vs Zombies II
بازی بسیار معروف نبرد گیاهان علیه زامبی ها در مراحل مختلف و آهنگ های زیبا باعث افزایش دقت - سرعت عمل و فکر شما خواهد شد شما باید با کاشت و چینش انواع گیاهان از حمله زامبی ها به کلبه خود جلوگیری کنید.
حجم 58 مگابایت
دانلود کنید
دانلود بازی های رایانه ای
فروشگاه محصولات الکترونیکی کاروفناوری
برای استفاده از سایرمطالب وبلاگ به صفحه اصلی مراجعه نمایید 
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
اینستاگرام پیتزا باشیhttps://www.instagram.com/pizzabashi

پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چ
هوالرئوف الرحیم
امروز نبرد خیر و شری برپا بود دیدنی.
سر دست بند مامان که شین شین سوسن خریدش. در واقع جیم به عنوان روز زن برای شین خرید.
هعی.
دستبند دوست داشتنیم داره میره تو دست آدمی که...
خیلی با خودم جدل کردم. خیلی.
این روحیه ی یک زن منتظر ظهور نباید باشه.
پاشدم براشون اسفند دود کردم. که اینهمه انرژی منفیم سمتشون نره و نرسه.
حسادته دیگه. شاخ و دم که نداره. آدم باید با خودش حداقل صادق باشه.
خدایا پلیز هلپ می برای عبور از این "حسادت" که گویا داره فلجم
دیده مکر آدمی را تا عدم شیطان گریخت،
در نبرد خودستایی ننگ از میدان گریخت.
تاب و تب از من برفت و هم طبیب از من گریخت،
درد آمد یک زمان و از تنم درمان گریخت.
کم شود روزی ز عمرم، کم نگردد غصه ام،
سنٌ من بالا برفت و عمر من پایان گریخت.
بخت بگریزد ز ما و صبر بگریزد ز دل،
اشک حسرت با الم از دیده گریان گریخت.
گر شود عریان درختی، سایه بگریزد ز او،
گه حیا هم از خجالت از تن عریان گریخت.
تا به کی جان را نگه داریم در زندان تن،
جان که یک آزاده بود، آخر از این زندان
دانلود سریال vikings فصل چهارم با دوبله فارسی
دانلود رایگان سریال vikings فصل ششم
قسمت 2 فصل 6 – دوبله قسمت 8 فصل 4
دانلود فصل 6 سریال vikings
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام سریال : vikings
ژانر :  اکشن , درام , تاریخی
شبکه پخش کننده : HISTORY
سال های انتشار :  2013
محصول کشور : آمریکا
امتیاز سریال : 9.0/10
اطلاعات بیشتر : IMDB
کارگردان :  Michael Hirst
بازیگران :  George Blagden, Travis Fimmel, Clive Standen
خـلـاصــــه داسـتـان
  رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخال
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـان
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـان
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـان
قاسم سلیمانی (۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک– ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد) یک فرمانده نظامی ایرانی بود. او در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. سپس، از سال ۱۳۷۶ تا زمان مرگ به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده وی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبودهنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد برای انجام دیدارهای رسمی
من آن صبحم که ناگاهان چو آتش در شب افتادمبیا ای چشم روشن بین که خورشیدی عجب زادمز هر چاک گریبانم چراغی تازه می تابدکه در پیراهن خود آذرخش آسا درافتادمچو از هر ذره ی من آفتابی نو به چرخ آمدچه باک از آتش دوران که خواهد داد بر بادمتنم افتاده خونین زیر این آوار شب، امادری زین دخمه سوی خانه ی خورشید بگشادمالا ای صبح آزادی به یاد آور در آن شادیکزین شب های ناباور منت آواز می دادمدر آن دوری و بد حالی نبودم از رخت خالیبه دل می دیدمت وز جان سلامت می فرست
بازی Clash of Kings یک بازی استراتژیک real time است. در این بازی شما باید برای سلطه بر 7 سرزمین خیالی، به نبرد با رقبا بروید. اگر به بازی‌های PVP یا چند نفره علاقه مند هستید، شیفته این بازی جنگی استراتژیک خواهید شد. در این بازی، شما باید برای بقا، سرزمین‌های مختلف را تحت سلطه خود در آورید.این بازی جذاب و سرگرم‌کننده شما را در تقابل با سایر رقیب‌هایتان در سرتاسر جهان قرار می‌دهد.در این بازی هیجان انگیز، امپراطوری‌های پهناور را پایه گذاری کنید و به نبر

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله خانه طوعه را محاصره کردند و بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند و چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵ صفحه ب
در برخی کانالها که نویسندگانشان نه کارشناس مباحث مهدویّ‌اند و نه آشنا با جغرافیای سرزمینها، مرتّب به محض درگیری نیروهای ترک و سوری در ادلب و شمال غرب سوریه، ادّعا می‌کنند که نبرد قرقیسیا به زودی روی می‌دهد! و یا در حال وقوع است!!! و با این اظهارات ناسنجیده و ناشیانه سبب سرگردانی خانندگان خِیش می‌شوند، در حالی که قرقیسیا از ادلب  دور است، و نبرد قرقیسیا در شهرک بصیره در شرق سوریه و غرب عراق، و میان چند دولت از جمله ترکها، غربیها، ایران و عر

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله توانستند خانه طوعه را محاصره کردند  بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵
دانلود فیلم سینمایی Percy Jackson And the Olympians: The Lightning Thief 2010  با لینک مستقیم
Download Percy Jackson And the Olympians: The Lightning Thief 2010  movie

نام فیلم:Percy Jackson And the Olympians: The Lightning Thief 2010

زبان:انگلیسی

ژانر:ماجرایی , خانوادگی , فانتزی

سال انتشار:2010

مدت زمان:۱۱۸ دقیقه

محصول کشور:کانادا , آمریکا , انگلیس

فرمت فایل دانلودی:MKV

کیفیت فایل دانلودی:BluRay 720p

حجم فایل دانلودی:

۷۵۰ مگابایت=BluRay 720p

انکودر: ArNav

کارگردان:Chris Columbus

بازیگران:Logan Lerman, Kevin McKidd, Steve Coogan, Brandon T

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد نرماندی در 12 اسلاید
                نبرد نرماندی (به انگلیسی: Invasion of Normandy ) نام یکی از نبردهای جنگ جهانی دوم است. در این نبرد نیروهای متفقین در ۶ ژوئن ۱۹۴۴ در کرانه ساحل نرماندی پیاده شدند و به آزادسازی فرانسه اشغالی از نیروهای آلمان نازی پرداختند. این نبرد، بزرگترین عملیات آبی خاکی تاریخ محسوب می‌شود. این نبرد به شکست آلمان نازی در جبهه نرماندی انجامید.   فهرست مطالب: مقدمه طر ...دریافت فایل
قاسم سلیمانی

قاسم سلیمانی (۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک– ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد) فرمانده سپاه ایرانی بود که بعنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد.[۱۸] او در طول جنگ ایران و عراق، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود.[۱۹] وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. سید علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، وی را «شهید زنده» نامیده بود[۲۰] و پس از اینکه دولت ایالات متحده آمریکا[۲۱][۲۲][۲۳] در ۱۳ دی ۱۳۹۸ در عم
قاسم سلیماتی(زادهٔ ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک – درگذشتهٔ ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد) یک فرمانده نظامی ایرانی بود. او در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. سپس، از سال ۱۳۷۶ تا زمان مرگ به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده وی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغدا
حمزه کُشی نکنیم، دوباره! گاهی سرنوشت یک نبرد بزرگ را "مراقبت از تنگه در برابر شبیخون" یا "جمع آوری غنیمت" تعیین می کند. ♦️غنیمت طلبی و غفلت از کمین خصم می تواند فتح محتمل را به مجال قتل عام مجاهدانی در تراز جناب حمزه سید الشهدا بدل کند. این راز پیروزی سپاه اسلام در جنگ بدر و ناکامی در نبرد اُحُد به فاصله نُه ماه است. انتخابات مجلس، مجال پیروزی خدمتگزاران است؛ اگر از تنگه و شبیخون غفلت نکنیم. ♦️طیف های سیاسی منسوب به جبهه انقلاب باید مراقب باش

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
سجیل (۲) موشک‌های خارج از جوّ زمین که قرار است بر دشمن ببارند! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
#تصویری #پویانمایی #نبرد_خلیج_فارس- «بنصره»
پیوند کانال: Sapp.ir/BeNasreh
مشاهده مطالب کانال: what.sapp.ir/BeNasreh
سایت «بنصره» BeNasreh.ir
کانال ایتا: Eitaa.com/BeNasreh

دریافتحجم: 1.48 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس 
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم حرف می زدند،  یکی خدا بود و یکی بنده. بنده در میدان نبرد بود و خدا میان او و قلبش! بنده میخواست بداند در این معرکه چه کار باید کرد. 
ابلیس گفت به قلبت رجوع کن اگر قرار باشد زنده باشی یا زنده کنی، قلبت باید بتپد!
خدا گفت من از قلبت به تو نزدیکترم آن را سپر کن و خودت فقط شمشیر رسول باش تا زنده شوی و زنده کنی...
بنده استجابت کرد و به ایمان حقیقی زنده شد.
ابلیس و لشگریانش ترسی
▫️
به نوزائی از برکه سترون روانه ام مکن
چو بارشی از آذرخش به بستان نمی ریزد
به شراب پیر مغان سحر و جاودانه ام مکن
#وحید_محمدزاده
─═┅✰❣✰┅═─
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
برق یا الکتریسیته دسته ای از پدیده‌های طبیعی است که به حضور و جریان بار الکتریکی وابسته است. الکتریسیته آثار معروف متنوعی چون آذرخش، الکتریسیته ساکن، القای الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی دارد. به علاوه، الکتریسیته امکان تولید و دریافت تابش‌های الکترومغناطیسی مانند موج‌های رادیویی را فراهم می سازد.
ادامه مطلب
برق یا الکتریسیته دسته ای از پدیده‌های طبیعی است که به حضور و جریان بار الکتریکی وابسته است. الکتریسیته آثار معروف متنوعی چون آذرخش، الکتریسیته ساکن، القای الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی دارد. به علاوه، الکتریسیته امکان تولید و دریافت تابش‌های الکترومغناطیسی مانند موج‌های رادیویی را فراهم می سازد.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
سجیل (۴) بارش موشک‌ها بر ناوهای آمریکا ! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتحجم: 3.59 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس 
دکترجان! خداقوت
این ایام، بیش از همیشه، به شمایان افتخار می‌کنیم؛ می‌بالیم به شما پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، کادر بیمارستان، و همه‌تان که با کروناویروس نبرد می‌کنید تا مردمانمان آرامش یابند.خداوند پاداشتان دهد، دلاوران بی‌هراس!علی‌اکبر مظاهری۹۸/۱۲/۱۱
سجیل (۳) موشک ها با سرعت بیش از ۶ کیلومتر در ثانیه (۲۱۶۰۰ کیلومتر در ساعت) وارد زمین میشوند ! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتحجم: 7.94 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانما
سجیل (۱) برنامه‌ریزی برای پرتاب موشک‌های سجیل ایرانی از عمق زمین بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس
سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود  مارکت 
وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. سید علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، وی را «شهید زنده» نامیده بود[ پس از اینکه دولت ایالات متحده آمریکاسپس، در ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ نشان ذوالفقار، به عنوان عالی‌ترین نشان نظامی ایران، برای نخستین بار در تاریخ جمهوری اسلامی توسط فرمانده کل قوای ایران، سید علی خامنه‌ای، به وی اعطا شد و در این زمان رهبر برای او آرزوی شهادت و نیل به بهشت را کرد.
در پی اقدام آمریکا در ۱۳ دی ۱۳۹۸ در ترور قاسم سل
Armored Squad: Mechs vs Robots v1.7.9  – بازی اکشن جالب نبرد روبات ها اندروید
نسخه اصلی 
امکان بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین
Armored Squad: Mechs vs Robots بازی جدید، سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن و نبرد روبات ها از استودیوی بازیسازی FoxForce Games برای اندروید است که برای اولین بار در ایران جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! با نصب Armored Squad: Mechs vs Robots برروی گوشی و یا تبلت اندرویدی تان می توانید یک بازی اکشن جالب
الان یه جور نبردی درونم داره اتفاق میوفته اسمشو میزارم نبرد من
چون جنگی درون من اما بی سرو صدا داره اتفاق میوفته درون تفکراتم
افکارم در یک لحظه به هم میریزن و در لحظه ای دیگه سرشار از سکوت میشن
تشنه پیشرفتم اما تمایل برای بازگشت به حالت سکون منو داره از حرکت باز میداره
میخوام قدم بردارم به سمت رویاهام
اولین قدم!
اهسته و بی سروصدا
سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود و خرید از مارکت قیمت این بازی قفط 500 تومان است 
...واقعیت این است که نبردِ حقیقی میان ستم‌پیشه و ستم‌دیده است، زیرا‌که ستم شکل‌های گوناگونی دارد. گاهی ظلم حالت شخصی دارد؛ کسی دیگری را می‌زند، شوهری همسرش را می‌زند، برادری برادرش را می‌زند و یا شخصی به همسایه‌اش آزار می‌رساند. این نبرد‌ها شخصی است. گاهی ستم ویژگی دیگری می‌یابد. استعمار ستمی سیاسی است و استعمار‌گران به مردم ستم می‌کنند؛ آزادی و سرزمین و وطنشان را غصب می‌کنند. این چیز‌ها را گاهی به کمک سیاست غصب می‌کنند و گاهی به ز
«حَسبُنا اللهُ و نِعمَ الوَکیلُ» را در پستوی اتاق و داخل بسترِ راحت نمی‌شود گفت. ما نه کاری بکنیم، نه تلاشی بکنیم، نه حرکتی بکنیم، نه جانی را به خطر بیندازیم، نه از آبرویی مایه بگذاریم. نه، خدای متعال آدمی را که در راه او مجاهدت نمی‌کند، کفایت نخواهد کرد. این کفایت مربوط به میدان جنگ و نبرد است اگرچه نبرد غیر نظامی و غیر مرگ و زندگی.
فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
دانلود رمان اسارت عشق

نام رمان:اسارت عشق جلد اول
نویسنده:سارا رحیمی‌تبار( Ava Banoo)
موضوع:عاشقانه. جنایی.معمایی.پلیسی.طنز
تعداد صفحات:۸۵۶
خلاصه:
دانلود رمان اسارت عشق داستانی
برخاسته از یک انتقام قدیمی‌؛ کینه‌ای که در زیر خروارها خاک مدفون شده! و
در این میان دختری از جنس نور!از جنس مهربانی در کشاکش این نبرد سهمگین
اسیر چنگال بی‌رحم روزگار می‌شود و چه ناعادلانه بهای این کینه را
می‌پردازد؛تمام دارایی‌اش، خانواده اش، را به ناحق از دست می
پارکت لمینت امگا ساخت کشور ایران است و تحت لیسانس کشور آلمان که یکی از بهترین تولید کننده های پارکت لمینت است تولید می شود. این پارکت لمینت از استاندارد سایشی AC4 بهره مند است همین امر سبب شده تا در برابر ضربه و فشار به راحتی دچار مشکل خط و خش و یا شکستگی نشود.
بررسی مشخصات پارکت لمینت امگا
طراحی و ساخت کلیک های این محصول به گونه ای ساخته شده که مانع از نفوذ مایعات در بین آن می شود همین امر سبب طول عمر بیشتر این محصول می شود،از طرف دیگر با قرار گر
حرف دل:
قاسم سلیمانی ملتی بود که ملتی را نجات داد. قاسم سلیمانی، داعش چهار حرفی را که حرف های زیادی برای گفتن داشت، سه حرفی کرد و کشت.... همه ما قاسم سلیمانی هستیم، که اگر او نبود، داعش بود و آن چهار حرفی....
سردار، سپهبد و شهید، کدام یک بهتر است؟ کدام را انتخاب کنم در حالی که سلیمانی همه را دارد....
ویکی پدیا:
قاسم سلیمانی (۲۰ اسفند ۱۳۳۵ – ۱۳ دی ۱۳۹۸) فرمانده سپاه ایرانی بود که بعنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. او

باسمه تعالیاولیای الهیحضرت علی اکبرغزل۱
گفت مولایم حسین، در وصف فرزندش چنیناو بود شبه پیمبر، اسوه ی فهم و یقین
هر زمان مولا دلش یاد پیمبر می گرفت
می کند بر چهره ی اکبر ، نگاهی دلنشین
شد شهید کربلا، با اذن مولا در نبرداولین کس جان دهد، در راه قرآن مبین 
دفن می باشد علی اکبر به پای باب خوداولین جنگنده با دشمن بود نور دو عین
می کند نفرین ولی بر ابن سعد بی حیابر سر بالین اکبر می زند ، سالار دین
از خدا خواهد نیامرزد ورا در آن جهانپیش گویی می کند
فیلم بر اساس داستان واقعیِ یک مخالف جنگ و پزشک ارتش آمریکا به نام دزموند داس (اندرو گارفیلد) است که حاضر نمی‌شود سلاحی حمل کند، اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک‌های بی‌وقفه‌ی دشمن، یک‌تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم‌رزمانش را نجات می‌دهد...
ادامه مطلب
 اگه بخوام در یک کلمه توصیف کنم: "نفس‌گیر" .
‏۱۰ دقیقه ابتدایی فیلم، نبرد ساحلی، همونطور که سربازها زیر رگبار دشمن اجازه نفس کشیدن پیدا نمیکنن، ما هم از حجم تصویر و هیجان، نفسمون بند میاد‌. و اینطوری کارگردان نشون میده ۱۶۰ دقیقه بعدی فیلم رو با چه چیزی مواجه ایم. این روند تند و هیجان انگیز تا انتهای فیلم ادامه پیدا میکنه و در نبرد حفظِ پل به اوج خودش میرسه. کند و آروم میشه زمانی که کاپیتان یک تنه جلوی تانک میایسته.
در پایان، نبرد با نماد و اشا
ویژگی های اصلی Dawn of TItans:
گرافیک با کیفیت کنسول: پادشاهی خود را بسازید و با دشمنان در دنیای خیالی سه بعدی خیره شوید.تسلط بر Titans Massive: جنگجویان عظیم را با دنده قدرتمند تجهیز کنید و آنها را به نبردهای PvP حماسی سوق دهید.کنترل زمان واقعی نبرد: با هزاران سرباز ، همه تحت کنترل مستقیم خود به جنگ بروید.
ادامه مطلب
For Honor یک بازی اکشن مبارزه‌ای است که توسط کمپانی یوبی‌سافت توسعه و انتشار یافته است. اساس گیم‌پلی این بازی را مبارزات تن به تن تشکیل می‌دهد و در آن بازیکنان در یکی از سه دسته شوالیه‌ها، وایکینگ‌ها و سامورایی‌ها، در دنیای باستانی بازی به نبرد‌ با یکدیگر می‌پردازند. هر چن این بازی یک بازی چند‌نفذه آنلاین می‌باشد، اما سازندگان بخش کمپینی نیز برای آن در نظر گرفته‌‌اند.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
رفتارشناسی اسب - نبرد بر سر قلمرو

ممکن است ، با گردن کشیده شده ، به پائین باشد و یا با گردن کمانی به بالا نگه داشته شود. دندان ها ممکن است نمایان و لب ها تهدید کننده باشند ، گوشها کاملا به عقب خوابیده ، چشمها تنگ و تهدید کننده . بدن کشیده و تهدید کننده ، گاهی با دست زمین را می کنند . یا عقب خود را به طرفین می چرخانند و آماده لگد زدن هستند.
سعدی تو بوستان به باب داره در فواید خاموشی.کلی توصیه کرده صحبت نکنی خیلی بهتره تا اینکه دهن باز کنی و چرت بگی
کم گوی و گزیده گوی چون در                    تا ز اندک تو جهان شود پر
ولی این استراتژی بدرد همون زمانا میخوره نه الان.
الان دیگه مهم نیست حرفی بزنی یا نه،چون لباسهای تو قبل از باز کردن دهنت ، میزان سلیقه، وضعیت اقتصادی ، اعتقادی و فرهنگی ات رو با زبان گویا شرح میدن.
چشم ها و حرکاتت ،تن صدا نوع راه رفتن و اندامت بدون حرف زدن، میتونه درص
دانلود سریال وایکینگ ها – Vikings
دانلود رایگان با لینک مستقیم
زبان اصلی + دوبله فارسی
زبان اصلی فصل 1 تا 3 اضافه شد
دوبله فارسی فصل 3 قسمت 2 اضافه شد
کیفیت 1080p , 720p , 480p اضافه شد
کیفیت 1080p x265 , 720p x265 اضافه شد
زیرنویس فارسی + صوت دوبله فارسی

تماشای این سریال به افراد زیر ۱۷ سال توصیه نمی شود.
ژانر : اکشن, درام, تاریخی
زبان : انگلیسی, انگلیسی کهن, نورس قدیمی, زبان لاتین
محصول کشور : ایرلند, کانادا
شبکه : History Channel
سازندگان : Michael Hirst
ستارگان
بازی اینترنتی و آنلاین است

Chaos Battle League – آشفتگی میدان نبرد بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای استراتژی همانند بازی مطرح Clash Royal سوپرسل، برای اندروید است که توسط استودیوی بازی سازی This Game Studio, Inc به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه اش را همزمان با انتشار حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم!
دانلود سریال وایکینگ ها – Vikings
دانلود رایگان با لینک مستقیم
زبان اصلی + دوبله فارسی
زبان اصلی فصل 1 تا 3 اضافه شد
دوبله فارسی فصل 3 قسمت 2 اضافه شد
کیفیت 1080p , 720p , 480p اضافه شد
کیفیت 1080p x265 , 720p x265 اضافه شد
زیرنویس فارسی + صوت دوبله فارسی

تماشای این سریال به افراد زیر ۱۷ سال توصیه نمی شود.
ژانر : اکشن, درام, تاریخی
زبان : انگلیسی, انگلیسی کهن, نورس قدیمی, زبان لاتین
محصول کشور : ایرلند, کانادا
شبکه : History Channel
سازندگان : Michael Hirst
ستارگان : G
ژانر : اکشن , تاریخی , جنگی
مدت زمان : ۱۲۹ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : HDTS فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۷۰۰ مگابایت محصول : آمریکا , چین ستارگان : Luke Evans, Patrick Wilson, Ed Skrein, Aaron Eckhart کارگردان : Roland Emmerich لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
میدوی ، فیلمی اکشن و جنگی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی رولاند امریش می‌باشد. این فیلم داستان نبرد دریایی میدوی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در دهه‌ی چهل میلادی اتفاق افتاد و طی آن یک نبر
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
به من بیاموز
چگونه عطر به گل سرخش بازمی‌گردد
تا من به تو بازگردم...
مادر
به من بیاموز
چگونه خاکستر، دوباره اخگر می‌شود
و رودخانه، سرچشمه
و آذرخش‌ها، ابر
و چگونه برگ‌های پاییز دوباره به شاخه‌ها بازمی‌گردد
تا من به تو بازگردم مادر...
| غاده السمان |
چهارمین روز از ماه ستاره شامگاهی
همیشه آرزو می کردم که همچون پدرم بتوانم در میادین نبرد، مبارزه کنم. پدرم از لحظه ای که توانستم شمشیر به دستم بگیرم، شروع به آموختن فنون نبرد به من کرد. مادرم مخالفت می کرد و می گفت که من هنوز خیلی برای جنگیدن، جوان هستم. ولی پدرم خیلی به حرف های او توجه نکرد. هنوز شادی ای را که در اعماق وجودم حس کردم را به یاد می آورم در لحظه ای که برای اولین بار توانستم در نبردی تن به تن پدرم را شکست دهم و آن چهره ی خرسند و مغرور پ

دانلود سریال Game Of Thrones ( بازی تاج و تخت )

به پایان رسیده

نام سریال : Game Of Thrones
ژانر : ماجراجویی ، درام ، فانتزی
خلاصه داستان : بازی تخت و تاج یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌ پردازی و حماسی است که برای شبکه ی HBO ساخته شده است. این سریال بر گرفته از پرفروشترین مجموعه داستان‌های فانتزی جورج آر. آر. مارتین است. بازی تخت و تاج داستان نبرد هفت خانواده ی اشرافی برای بدست آوردن کنترل سرزمین اسطوره ای وستروس ر
یک بازی اکشن – نقش آفرینی فوق العاده از Moonton برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از صد میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می رود و به درخواست شما قصد معرفی جدیدترین آپدیت اش را داریم! با نصب Mobile Legends: Bang Bang برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی نقش محور فوق العاده زیبا با نبردهای پنج به پنج و امکان بازی آنلاین را تجربه کنید! قهرمانان مورد علاقه خو
دانلود فیلم Iceman The Time Traveler 2018 دوبله فارسی
دانلود فیلم مرد یخی در سفر زمان کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود نسخه کم حجم فیلم مرد یخی در سفر زمان Iceman The Time Traveler 2018
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : چهارصد سال بعد باز می‎گردد تا نبرد ناتمامش
را به پایان برساند و… نگهبان امپراتوری پس از خیانت اطرافیانش به صورت
تصادفی زیر برف دفن شده و در زمان منجمد می‎شود.

ادامه مطلب
مستند اولین نبرد
تجربه جنگ واقعی در غرب خاورمیانه

کارگردان : حسین دارباز    تهیه کننده : حسام ابو ترابی      نویسنده : جواد ملک زاده
  مدیر تولید :علی اکبر شهادت طلب       موسیقی متن : علی محمد خادم حسینی

تاریخ انتشار
 -۲۰۱۸

ساخت‌کشور
ایران

زبان
فارسی+ دوبله انگیسی(بزودی)

کارگردان
حسین دارباز

ستارگان
نوجوانان غرور افرین ایران

ژانر
مستند

امتیاز IMDb
۸.۳ از ۱۰

+7
کیفیت
720p

فیلم مستند صعود اولین نبرد  در اشنایی با مرام شهدا و دشمن شناس
نام سریال: Vikings ژانر: اکشن، درام، تاریخی سازندگان: Michael Hirst ستارگان: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård امتیاز: 8.6 از 10 کیفیت: BluRay خلاصه داستان: داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند. رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در م

دانلود سریال Game Of Thrones ( بازی تاج و تخت )

به پایان رسیده

نام سریال : Game Of Thrones
ژانر : ماجراجویی ، درام ، فانتزی
خلاصه داستان : بازی تخت و تاج یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌ پردازی و حماسی است که برای شبکه ی HBO ساخته شده است. این سریال بر گرفته از پرفروشترین مجموعه داستان‌های فانتزی جورج آر. آر. مارتین است. بازی تخت و تاج داستان نبرد هفت خانواده ی اشرافی برای بدست آوردن کنترل سرزمین اسطوره ای وستروس ر
نام سریال: Vikings ژانر: اکشن، درام، تاریخی سازندگان: Michael Hirst ستارگان: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård امتیاز: 8.6 از 10 کیفیت: BluRay خلاصه داستان: داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند. رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در م
قاسم سلیمانی فرمانده سپاه ایرانی بود که بعنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می کرد. او در طول جنگ ایران و عراق ، فرمانده لشکر 41ثارالله کرمان بود. وی در 4 بهمن 1389 درجۀ سرلشکری دریافت کرد. سید علی خامنه ای ، رهبر جمهوری اسلامی ایران ، وی را «شهید زنده» نامیده بود و پس از اینکه دولت ایالات متحده آمریکا در 13 دی 1398 در عملیات آذرخش کبود ، او را به هنگام خروج از فرودگاه بین المللی بغداد ترور کرد از وی به عنوان سپهبَد یاد کرد.

نبرد خیر و شر از قدیمی‌ترین دغدغه‌های انسانی است که به درون‌مایه‌ی داستان‌های زیادی در تاریخ ادبیات و سینما تبدیل شده است. در این نبردها قهرمان‌ها  در برابر ضدقهرمان‌ها که قدرت را در دست دارند، قد علم می‌کنند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. علاوه بر داستان‌هایی با سبک و روایت واقعی، بسیار از داستان‌های دنیای فانتزی و تخیلی نیز در این ژانر آفریده شده‌اند. نویسندگان برجسته‌ای  آثار خارق‌العاده‌ای با درون مایه‌ی نبرد خیر و شر با تم
ثور راگناروک ، فیلمی اکشن و فانتزی به کارگردانی تایکا وایتیتی هست. اتفاقات فیلم پس از حوادث فیلم انتقام‌جویان عصر اولتران جریان دارد. ثور مجبور است تا در یک نبرد گلادیاتوری با هالک ، مردمش را از ظلم شخصیت شرور این قسمت هلا نجات دهد. اما…
ادامه مطلب
اولین و آخرین کسانی که سرنوشت جبهه و عقبه جبهه را می توانند رقم زنند، نقش آفرینان خط مقدمند. خط مقدمی که گاه ممکن است در جبهه جنگ باشد.گاهی وسط زلزله و گاهی جلوی سیل و ... اصلا روزگار همیشه صحنه نبرد بوده است. گاه در نبرد با طبیعت و حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله و طوفان و ... و گاهی با نیروی بشر بر سر آرمان یا منافع می جنگد. روی همین حساب هم تصور دورانی بدون مبارزه تقریبا محال به نظر می رسد. 
ادامه مطلب
یک بازی اکشن – نقش آفرینی فوق العاده از Moonton برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از صد میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می رود و به درخواست شما قصد معرفی جدیدترین آپدیت اش را داریم! با نصب Mobile Legends: Bang Bang برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی نقش محور فوق العاده زیبا با نبردهای پنج به پنج و امکان بازی آنلاین را تجربه کنید! قهرمانان مورد علاقه خو
این پاورپوینت در 26 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد همراه عکس و مطالبی ازآشنایی به عکاسی،سال‌های پایانی و مرگ،تولد و تحصیل،ورود به نبرد تلگراف و سایر مطالب مفید و ارزنده درمورد  ساموئل مورس د راین پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
«١٣»قَدْ کانَ‌ لَکُمْ‌ آیَةٌ‌ فِی فِئَتَیْنِ‌ الْتَقَتا فِئَةٌ‌ تُقاتِلُ‌ فِی سَبِیلِ‌ اللّهِ‌ وَ أُخْرى‌ کافِرَةٌ‌ یَرَوْنَهُمْ‌ مِثْلَیْهِمْ‌ رَأْیَ‌ الْعَیْنِ‌ وَ اللّهُ‌ یُؤَیِّدُ بِنَصْرِهِ‌ مَنْ‌ یَشاءُ إِنَّ‌ فِی ذلِکَ‌ لَعِبْرَةً‌ لِأُولِی الْأَبْصارِ به یقین در دو گروهى که(در جنگ بدر)با هم روبرو شدند،براى شما نشانه(و درس عبرتى)بود.گروهى در راه خدا نبرد مى‌کردند و گروه دیگر که کافر بودند(در راه شیطان و هوس خود.)

پارکت لمینت امگا ساخت کشور ایران است و تحت لیسانس کشور آلمان که یکی از بهترین تولید کننده های پارکت لمینت است تولید می شود. این پارکت لمینت از استاندارد سایشی AC4 بهره مند است همین امر سبب شده تا در برابر ضربه و فشار به راحتی دچار مشکل خط و خش و یا شکستگی نشود.
بررسی مشخصات پارکت لمینت امگا
طراحی و ساخت کلیک های این محصول به گونه ای ساخته شده که مانع از نفوذ مایعات در بین آن می شود همین امر سبب طول عمر بیشتر این محصول می شود،از طرف دیگر با قرار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها